Tufdek – Informace o produktu

Tufdek – Informace o výrobku Produkty Tufdek ™ Waterproof Vinyl Decking jsou dlouhotrvající a trvanlivé, přidávají krásu a hodnotu pro váš domov, sluneční terasu nebo hydroizolaci Vaší podlahy. Tento unikátní výrobek díky našemu vývojovému oddělení a našim inženýrům v oblasti nepropustných krytin jsou o dlouhověkosti a nic neponechávají náhodě a jsou díky své životnosti nejlepší vinylovou podlahou určenou do exteriéru na světě právě pro Vaši terasu a balkony včetně chodníčků a prostranství u bazénu.

Porovnejte vodotěsné izolační výrobky Tufdek s jakýmikoli jinými variantami exteriérových vinylových podlah (včetně tekutých nátěrů) a zjistíte, že Tufdek je vaše nejlevnější varianta vodotěsné podlahy za rok. Dlouhá životnost vinylové krytiny Tufdek je způsobena: Kvalitou našeho vodotěsného obkladového materiálu s 25letým osvědčeným PVC výrobkem. Vývoj kompletně integrovaného systému hydroizolačních podlah a Integritou našich dealerů Tufdek

Trvanlivost vodotěsných výrobků Tufdek

Chápeme, že v reálném životě jsou vinylové střešní podlahy nebo vinylové bazénové podlahy využívány, ale mohou být také zneužívány. Tyto věci se dějí v reálném životě, což je přesný důvod, proč je náš vodotěsný materiál Tufdek ™ vyroben tak, aby byl silnější než jakákoli jiná vinylová podlahová krytina v průmyslu. Ne náhodou jsme si nevybrali název Tufdek ™. Jedná se o vnitřní strukturu našeho zesílení útku a kvalitu naší PVC receptury, která dělá z Tufdek vinylové podlahy takzvaný Tuff a žádný další vodotěsný obkladový produkt se ani nepřiblíží. Víme, že chcete, aby mohl být Tufdek venkovní podlahovou krytinou, která může být využívána ke každodennímu využití. Také víme, že naše hydroizolační výrobky Tufdek vinylových podlah vás nezklamou.

Odřeniny nebo oděrky tištěného horního povrchu na vinylovém povrchu se mohou objevit, pokud je produkt záměrně nebo neúmyslně ošetřován, zneužíván nebo špatně používán, volba správného designu minimalizuje potencionální problémy. Používáte-li vinylovou podlahu ve velkém prostoru nebo máte podlahu, kde je problémem ošoupání obuvi nebo oděru z nábytku, doporučujeme vám, abyste si vybrali návrhy s menším množstvím inkoustu nebo kontrastu, abyste minimalizovali problémy se vzhledem.