TUFDEK vinylová podlaha pro vaše terasy a balkony

Miliony čtverečních metrů byly aplikovány po celé Severní Americe, od extrémních chladných povětrnostních podmínek Arktidy až po vyprahlé počasí na jihu a deštivé podnebí Seattlu a Vancouveru.
TUFDEK vinylová podlaha zabraňuje vnikání vlhkosti do dřevěných povrchů Vašich teras a balkonů zastavuje hnilobu, a proto jsou vinylové krytiny Tufdek a jejich lepidla vodotěsné. PVC TUFDEK vodotěsný vinyl má vlastnosti, které odolávají plísním a hnilobě, mírným kyselinám a alkalickým skvrnám a úspěšně odpuzují většinu produktů způsobujících skvrny; včetně sulfidů z kyselého deště.
Tufdek vinylová podlaha dobře funguje pro terasy Vašich domů, balkony, chodníčky kolem bazénů, námořní aplikace, jako jsou lodní paluby, loděnice, doky a rampy pro vozíčkáře, a to díky jejich protiskluznosti.
NAPIŠTE NÁM

Tufdek je voděodolná nepropustná VINYLOVÁ podlaha

Na rozdíl od tekutých nátěrů je texturovaný povrch z polykarbonátu a přírodnímu inkoustu struktury, je Tufdek vinyl jen mírně teplejší než teplota vzduchu na přímém slunečním světle. Tufdek vinyly jsou vysoce odolné vůči UV záření a nabízejí vynikající stálost barev, aby tento nový vzhled zůstal delší!
Tufdek vinyl je stálobarevný díky své dokonalé technologii prověřené našimi testy ve vývojovém oddělení v Kanadě a USA. Neodlupuje se, nedochází k jeho popraskání za jakýchkoliv povětrnostních podmínek ani v zimě a mrazu, silné vrstvě sněhu a ani za vysokých teplot na prudkém slunci případně silného provozu. Reliéfní vzor vinylu nabízí také výborné protiskluzové vlastnosti, které poskytují jistý základ i při mokrém stavu.
TUFDEK vinyl podlahová krytina každoročně eliminuje jakoukoliv potřebu nátěru nebo barvení dřevěných podlah. Tak jak je to za potřebí jednou za čas u dřevěných teras nebo balkonů. Vše, co je potřeba, je rychlé praní tvrdým kartáčkem nebo vysokotlakým čištěním /wapkou/ a námi dodávanou chemií pro čištění TUFDEK podlahových krytin.

Jak je Tufdek vyráběn

Podívejte se, jak se vyrábí, nepropustný, voděodolný vinyl Tufdek pro vaše terasy a balkony.

Složení Tufdek

Instalační specifikace a výkresy pomáhají profesionálům navrhovat a konstruovat lépe udržitelnější projekty.

Společnost Tufdek ™ se zavázala k budování a specifikaci komunity neustálou aktualizací a zlepšováním podrobností a specifikací pro používání našich vodotěsných vinylových výrobků. Poskytujeme také kurzy dalšího vzdělávání (CE), abychom zajistili neustálý profesní rozvoj.

Výhody Tufdek

Zajímá vás, jak se stát autorizovaným Tufdek prodejcem?

Tufdek vytváří nejlepší vinylové podlahy na světě, kvalitu si pečlivě hlídá a autorizuje pouze prověřené prodejce. Upřednostňuje kvalitu a pečlivost. Zajímá vás, jak je možné se autorizovat a poskytovat tak dále kvalitní produkty? Podejte nám žádost se stát autorizovaným prodejcem Tufdek. Zašleme vám více informací, co je potřeba doložit a jaké jsou hlavní předpoklady.

Stát se Partnerem

Představujeme nové designérské série dřevěných prken od TUFDEK

Tufdek 360 ° Video Experience

Jsme nesmírně hrdí na to, že můžeme oznámit novou úžasnou strukturu reliéfu pro naše designérské série Tufdek Designer Series!
Nakonec jsme vytvořili strukturu dřeva, která odpovídá designu dřeva z našich vzorů vinylových, rustikálních a driftwoodových vinylových podlah.

Tufdek vede odvětví tím, že podniká odvážné kroky k vytvoření nejlepších vinylových podlah a obsahuje unikátní technologii pro zlepšení výkonu. Nový vzor reliéfu řady Designer Plank vám pomůže snížit odření a zadržení nečistot a zároveň výrazně zlepší celkový design a vzhled.

Navštivte naši stránku Vinyl Deck Výrobky a přesvědčte se sami, co dělá Tufdek lídrem v designu vodotěsných vinylových podlah!

Tufdek je nejsilnější vinylová podlaha na světě